1978' de küçük bir işletme olarak yola çıkan firmamız şimdilerde ürettiği yüksek kalitedeki ve verimlilikteki ürünlerle bütün Türkiye’yi ve Dünyayı kucaklamaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bize bu ivmeyi kazandıran gücü dürüstlüğe, bilime ve teknolojiye olan bağlılığımızdan alıyoruz.

        Gürbüz Makina Sanayi olarak ürettiğimiz ürünlerde kalitesiz malzeme kullanmayı misyonumuza hakaret saydık. Ve bu iş ahlakını emsallerinden daha az kazanma pahasına dahi değiştirmedik. Bu değer yargısı vizyonumuzun temelini oluşturmuş ve bizleri sektörsel bazda saygın bir marka haline getirmiştir.

        Firmamız yerel ihtiyaçlara ve müşteri taleplerine cevap verebilecek teknik bilgiye ve nitelikli alt yapıya sahiptir. Ürettiğimiz makineler taş kırma, eleme ve yıkama sistemleri, beton santralleri ve mekanik stabilizasyon plentleri gibi bir çok geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Ürettiğimiz bu makineler satış sonrası herhangi bir probleme karşın firmamızın garantisi altındadır.

         Gürbüz Makina Sanayi; teknolojik altyapısı ile kaliteli ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla bilinen saygın bir kurumdur. Gürbüz Makina Sanayi müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun makineler tasarlamadaki çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.

         Makinelerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak uygun fiyatlarda, yüksek kalite ve performansta sabit ve mobil olarak tasarlanmıştır. Bizim teknik ve ticari tecrübelerimiz tasarladığımız her makinenin altyapısını oluşturmaktadır.

         Gürbüz Makina Sanayi özel donanımlardan kırıcı, ayrıştırıcı ve yıkama sistemlerine, sistem kurma ve kontrol mühendisliği, yapı kurma yetenekleriyle ve satış sonrası teknik desteği ile ulusal ve uluslar arası platformda  kusursuz hizmet sunuyoruz. Yüksek kalitedeki ve uzun ömürlü taş kırma, eleme ve yıkama  sistemlerimiz değişik özelliklerdeki yerel ocaklara uyum sağlayacak, işi daha çabuk ve daha kolay bir şekilde sonuçlandıracak şekilde geliştirilmiştir. Şirketimiz ürettiği gerek küçük gerekse büyük ölçeklerdeki her makinemize kusursuz çalışma garantisi vermektedir.

         Gürbüz Makina Sanayi olarak teknolojik altyapımız ve tecrübeli personelimizle halkımızın hizmetindeyiz...